تمام ویدیو های دوره های آموزشی پس از آپلود توسط ناظران فنی مدرسه سینو بررسی می‎شوند، در صورتی که با هر گونه مشکل پخش رو به رو شدید، ابتدا اتصال اینترنت خود را بررسی کنید، در صورت نبود مشکل، سرعت اتصال خود به وبسایت را بررسی کنید، با کم کردن کیفیت ویدیو در هنگام پخش، میتوانید از کندی اینترنت خود مطلع شوید .

خیر؛ ابتدا باید در نظر داشته باشید که فقط دوره هایی که با "محتویات تکمیلی" خریداری شده باشند امکان دریافت مدرک را دارا می‎باشند، در ادامه شما با خرید دوره می توانید در آن دوره شرکت کنید و به محتوای آن دسترسی خواهید داشت. در صورتی که در زمان تعیین شده پروژه دوره را را با نمره قبولی بگذرانید، گواهی پایان دوره به نام شما صادر خواهد شد.

گواهی دوره های آنلاین فقط از طریق وب سایت و به صورت PDF همراه با مهر و امضا صادر می شوند.

برای گذراندن دوره حداقل زمانی وجود ندارد و شما می توانید در هر زمانی که مایل هستید فعالیت های مربوطه را انجام دهید.

بله؛ پس از سپری شدن مدت زمان دوره شما به محتوای دوره دسترسی خواهید داشت و می توانید از ویدئوها، تمارین، پروژه و دیگر محتوای دوره در صورت وجود استفاده کنید ولی امکان تصحیح تمارین توسط پشتیبان و دریافت گواهی نامه برای شما وجود نخواهد داشت.

به هیچ عنوان، ارتباط با مدرسین مدرسه سینو در رابطه با دوره آموزشی خارج از فضای وبسایت نقض قوانین سینو محسوب شده و باعث قطع ارتباط دانشجو با دوره اش خواهد شد.

فایل های ضمیمه در قسمت سمت راست صفحه دوره آموزشی قرار گرفته اند و به صورت پوشه برای دانشجو قابل دانلود می‎باشند.

فایل‌های زیپ شده را نباید باز کنید. فایل‌های .rar را باید اکسترکت کرده و سپس پوشه(های) مربوطه را مشاهده کنید. ابتدا لازم است نرم افزار WinRaR نصب باشد، سپس بر روی یکی از فایل‌ها، کلیک راست و گزینه Extract Here را انتخاب کنید.